#1 2021-08-21 11:52:03

Nosacz
Player
Reputation: +2
Registered: 2021-07-24
Posts: 9
Windows 10 Chrome 92.0

Unfair ban

I received a kick and an unfair ban on the server I'm Nosacz banzai man, I played on the market garden map on simple 1942 server 9:40 utc today A player named hitler joined the game and I just greeted him by writing hi hitler for which I received a kick when I tried to explain it, it was found that I was lying and I was banned for no reason I tried to explain the situation nad
I got banned when I asked what was the lie from what I asked earlier I am asking for fair treatment in the game because it is very wrong and Hitler or Stalin are names that are found everywhere and you have to be ignorant to make problems about what I did in chat, I only  wrote hi to the player with that name (h) I did not write anything like let live hitler or that I support the Nazis.  I suggested that a person with such a nickname, since I got a kick for writing hi, should also receive the kick, I was ignored.
I'm not in the habit of spamming in-game chat, but I don't like being unfairly treated   This is just pathetic   I would also expect a warning from the in-game aminstrator if my quote is controversial or is playing and not throwing away without giving a reason

Edit

I was banned for 15 minutes, but I still think it's unfair

Last edited by Nosacz (2021-08-21 12:43:57)

Offline

    Positive reputation 1   Negative reputation 0

#2 2021-12-05 10:13:11

PlayFair
Player
Reputation: -8
Registered: 2021-12-05
Posts: 10
Windows 7 Chrome 79.0

Re: Unfair ban

Nosacz te typy tutaj to totalne zjeby z psychiatrcznego. Nawet żaden Ci nie odpisał. Jakiś zmeliniały rusek co sobie lubi dać w żyłę jest tutaj głównym adminem, a włsćiciel to nazistowski cwel który specjalnie takiego chujka na zarządcę wybrał. Cały server okręca się na wkładaniu sobie siusiaczków w odbytnicę nawzajem i podlizywaniem się jeden drugiemu. Oni wszyscy chwalą się dziadkami w SS a cała ta ich działalność to niyby taka przypadkowa a w rzeczywistości to jest zypełne nazistowskie pranie mózgu. Im chodzi o to by wszyscy byli członkami ich sekty, a skurwysyństwo jakie rozdają do okoła to chrzest bojowy dla nowicjuszy. Spotkasz takiech śmieci nie tylko na ławce w parku albo w bramie w mieście, w internecie też gwiazdy psychiatrycznego lubią się powykazywać. Kilka lat tu sobie strzelam więc wiem dokładnie jak jest. Ja tam ich zawsze cisnąłem ile wejdzie ale zauważyłem że im tylko o to chodzi żeby ich jechać i wyzywać bo taki jest ich plan, tak jakby ich to podniecało jak się ich wyzywa. Oczywiście nie robią tego wszystkiego w sposób zaplanowany, raczej spontan, podejrzewam że po części i podświadomie. Tak jak na moon server typy co dają kase na server mogą łamać regularnie zasady a jak się zdenejwujesz że admin nie reaguje na twoje zgłoszenia na nich to dostaniesz bana. Tak i tutaj jeśli nie jesteś lizidupem tych starych cweli to nie masz co liczyć na spokojną grę zawsze się dopierdolą.
EA zakończyła wspieranie serwerów, jesteś na prywatnym terenie i oni rozdają tutaj swoje oszczane karty z dupy. Albo to wiesz i umiesz dać sobie z tym radę albo po prostu weź grę co są publiczne servery wspierane. Jeszcze dodam że tobie wewnętrznie może wcale bardzo się nie podobać że grasz w jakiś taki stary chłam na totalnie zarzyganym serwerze i będziesz miał do siebie pretensje w przyszłości, a jesteś tu bo komuś bardzo zależy na większej ilości graczy ale także na czymś jeszcze im zależy i taki jest chaczyk. To tak jak byś z kolegami chciał pograć w piłę a boisko znajduje się na parafiii albo u jakiegoś pedofila co lubi dziecią różne żeczy robić albo u starego nazisty. W tym przypadku towszystkie te 3 fakty opisują ten server. Kieedyś były dobre servery teraz ani jeden nie jest legalny a właścicielami i adminami jest totalna patologia.

Last edited by PlayFair (2021-12-05 10:16:44)

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

Board footer