#1 2012-12-31 13:16:45

BruceWillis
Player
Poland
Reputation: 0
Registered: 2012-11-15
Posts: 5

Siema, mam pytanie :P

Siema , na pewno są tu ludzie z Polski, jak na całym świecie. Mam ptytanie, bardziej prośbe . Czy ktoś mógłby coś napisać o kickach na serwerze ? Dokładzie chodzi mi o to ,że kurwa można dostac kicka i nawet bana za totalnie nic, ja rozumiem ,że porządek musi być, ale no bez przesady, kicki lecą za darmo i bez sensu. Najgorsze jest to że admini walą je na oślep i nie sprawdzają, tzn w sensie jak jakiś frajer zacznie płakac typu np " nr 49 tk " , a tak na prawde koleś niechcacy go postrzelil , to dostanie kicka. Sam osobiście dostaje za takie gówna jak chociażby przejechanie jeppem przez lotnisko, bo nimy taxi z jeppa robie, za to ze 3 razy wcisnalem komende o air support, dostalem kicka za spamowanie, za to ze zesnajpiłem kolesia na działku przeciwlotniczym w swojej bazie . A nawet dostałem bana bo lotniskowiec chciałem schować , admin chyba to wział jako bad driving czy coś, chujj wie , ale są pojebani niektórzy. Co wiecej! sam raz dla beki napisałem typu "nick !wbase!" "kick him" , chłopa nawet nie widziałem, po prostu z listy se go wybrałem, i co? dostał kicka:P Cchciałem sprawdzić czy na prawde to tak bez sensu działa, ze byle frajer może kogos wyjebać za nic.
Piszę to bo moj angieslki nie jest zbyt dobry , a juz nie chce sie poniżać :Ppo za tym jestem za stary i bede sie szybko wkurwiał jak odpisywali by mi głupie posty tongue

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#2 2013-01-10 22:24:25

Ezrail
Player
Poland
Reputation: 0
Location: Poland
Registered: 2012-11-18
Posts: 1

Re: Siema, mam pytanie :P

Trochę nas tu jest. Co do zasad to są takie jak wszędzie. Admini są spoko, czasem faktycznie kickają bez uprzedniego sprawdzenia (chociaż ja jeszcze ani razu nie wyleciałem), ale nie jest tego aż tak wiele.

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#3 2013-05-16 15:29:12

Artih
Member
Poland
Reputation: 0
Location: Poland
Registered: 2012-07-13
Posts: 25
Website

Re: Siema, mam pytanie :P

Admini spoko ?
Admini na tym serwerze są jednymi z najgorszych - popatrz tylko kto teraz ma adminki.

Zody, George, Mike, Denny to same trole. To dlatego ten serwer ma coraz mniejszą popularność na rzecz innych - to dobrze, może Tuia pójdzie po rozum do głowy.

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#4 2013-05-16 15:34:24

Zody
москит
Germany
Reputation: +440
Location: Honolulu
Registered: 2012-03-04
Posts: 1,959

Re: Siema, mam pytanie :P

Artih wrote:

Admini spoko ?
Admini na tym serwerze są jednymi z najgorszych - popatrz tylko kto teraz ma adminki.

Zody, George, Mike, Denny to same trole. To dlatego ten serwer ma coraz mniejszą popularność na rzecz innych - to dobrze, może Tuia pójdzie po rozum do głowy.

shut up artih, go where you came from!

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#5 2013-05-16 16:18:57

George
Player
Croatia
Reputation: +85
Location: 127.0.0.1
Registered: 2012-07-16
Posts: 2,277
Website

Re: Siema, mam pytanie :P

Calling people trolls, when you belong to the same category doesn't look good on you, does it, miss poland ?
And kiddo, learn some respect for people around you ,not saying toward me because i don't care , but because it s polite, i m sure you heard of the word somewhere.

ps.- server is just fine, it lost a few people, because of many new server recently, like Tbox, and aX, which is good for the comunity, but SIMPLE is still the place for pro players, and it will remain that way, just because there are admins to prevent chaos .

and don't be bitter man, i ll give you that, you are a better tanker, i am a much better pilot, let s call it even, even if it s not wink

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#6 2013-05-16 18:24:19

Artih
Member
Poland
Reputation: 0
Location: Poland
Registered: 2012-07-13
Posts: 25
Website

Re: Siema, mam pytanie :P

Masz dowód Ezrail, trole przylezą nawet tutaj wypłakiwać swoje żale ...

Last edited by Artih (2013-05-16 18:24:34)

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#7 2013-11-15 21:48:41

jest_pysznie
Member
Poland
Reputation: 0
Location: Olsztyn
Registered: 2013-04-09
Posts: 81
iOS Safari 7.0

Re: Siema, mam pytanie :P

Ja chciałem się tylko przywitać,
Pozdrawiam

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

#8 2013-11-15 21:51:09

jest_pysznie
Member
Poland
Reputation: 0
Location: Olsztyn
Registered: 2013-04-09
Posts: 81
iOS Safari 7.0

Re: Siema, mam pytanie :P

Artih wrote:

Admini spoko ?
Admini na tym serwerze są jednymi z najgorszych - popatrz tylko kto teraz ma adminki.

Zody, George, Mike, Denny to same trole. To dlatego ten serwer ma coraz mniejszą popularność na rzecz innych - to dobrze, może Tuia pójdzie po rozum do głowy.

Artih poleć mi zatem jakiś lepszy i popularniejszy serwer wink

Offline

    Positive reputation 0   Negative reputation 0

Board footer